Pliki do pobrania / publikacje:

Realizacje za lata 2005-2011
Zawiera listę najważniejszych prac zrealizowanych w latach 2005-2011pobierz

Realizacje za lata 2012-2016
Zawiera listę najważniejszych prac zrealizowanych w latach 2012-2016pobierz

Kontakt

CENTRALNE BIURO KONSTRUKCJI KOTŁÓW S.A.
ul. OPOLSKA 23
42-600 TARNOWSKIE GÓRY

tel. +48 32 285 46 21
fax +48 32 285 26 37
cbkk@cbkk.com.pl

Prezes Zarządu
Tadeusz Grucza
tel: +48 32 285 40 19
tgrucza@cbkk.com.pl

Główny Księgowy 
Teresa Topór
tel: +48 519 077 252
ttopor@cbkk.com.pl

Członek Zarządu 
Hubert Smorąg
tel: +48 509 955 814
 hsmorag@cbkk.com.pl

Pełnomocnik ds. SZJ 
Roman Trykowski
tel: +48 519 077 262
rtrykowski@cbkk.com.pl

Zakład Kotłów
Ryszard Gwiazdowicz
tel: +48 519 077 214
rgwiazdowicz@cbkk.com.pl

Zakład Palenisk i Urządzeń Kotłowych
Marcin Hermasz
tel: +48 519 077 226
hermasz@cbkk.com.pl

Zakład Konstrukcji Stalowych, Obmurza i Izolacji

Ewa Ożdżyńska
tel: +48 519 077 233
eozdzynska@cbkk.com.pl
Zakład Automatyki i Sterowania

Wojciech Michalski
tel: +48 519 077 240
wmichalski@cbkk.com.pl

Zakład Wymienników Ciepła, Urządzeń Energetycznych i Uzdatniania Wody
Marian Bonk
tel: +48 519 077 245
mbonk@cbkk.com.pl

 

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000096004
Kapitał Zakładowy 501 265,00 PLN - opłacony w całości
NIP 6450007258
REGON 271732434
ING BŚL Nr 56 1050 1386 1000 0002 0086 9519


Wyświetl większą mapę